İnternetten para kazananlar için faydalı wordpress eklentileri

By | 13 Mayıs 2013

İnternetten para kazanan arkadaşların hayatını kolaylaştırmak amacıyla oldukça faydalı olacağına inandığımız bir makale yazdık. SEO tekniklerini etkili bir şekilde uygulamak ve daha fazla ziyaretçi almak bu wordpress eklentileriyle kolaylaşıyor. İnternetten para kazanmak ayrıntılarda saklıdır. Aşağıdaki wordpress eklentilerini etkin bir şekilde kullanırsanız farkını göreceksiniz.

All In One SEO Pack.
WordPress eklentilerinin en iyilerindendir. Ücretsiz versiyonu olmakla birlikte sitenizin SEO ayarları için ustadır. Başlıkları arama motorları açısından kullanışlı özel HTML yapısına dönüştürmesi, arama motorlu önizlemesi ve ayrıntılı SEO ayarları ile tercih edilmeye devam ediyor.

SEO by Yoast.
Sitenizin SEO optimizasyonunu yapmak için ücretsiz wordpress eklentisidir. Bu eklentiyi kullanmak oldukça kolaydır ve hem SEO açısından hem de makalelerinizi optimize etmek amacıyla faydalıdır. Başlıkları ve tanımlamaları önizlemeyle yazmayı kolaylaştırır. İnternetten para kazananların tercihi.

SEO Friendly Images.
Resimleri optimize etmekle ilgili önemli wordpress eklentilerindendir. Birçok blog sahibinin zorluk çektiği bir konu olan fotoğrafları optimize etmek bu eklentiyle kolaylaşıyor. Resimlerinizin ALT ve TITLE etiketlerini otomatik olarak günceller. Bu durum arama motoru botlarına büyük kolaylık sağlar.

Sociable.
İnternetten para kazanmayı oldukça kolaylaştıran Sociable, internet trafiğini blogunuzayönlendirmekte çok etkili bir eklentidir. Ziyaretçilerinizin makalelerinizi sosyal ağ ve sosyal imleme sitelerine eklemelerine olanak tanır.

SEO Auto Links & Related Posts.
Makalenin sonunda blogunuzda yer alan alakalı diğer makalelere ulaşmak için otomatik linkler oluşturur. Alakalı makaleleri etiket ve anahtar kelimelerine göre belirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir