İnternette evden para kazanmak gerçekten mümkün mü

By | 22 Mart 2013

Son yıllarda internette ve evden para kazanmak ifadelerini siz de duydunuz mu? Her gün kullandığımız bilgisayar ve interneti paraya çevirmek mümkün mü? Yoksa bir şehir efsanesi mi? Peki para kazananlar küçük miktarlarda mı yoksa hayat standartlarını değiştirecek kadar mı para kazanıyor? Makalemizde bu konuyu irdeleyeceğiz.

Her gün kullandığımız interneti kullanarak evden para kazanmak gerçekse bu nasıl mümkün olabilir?

Tamamen internet üzerinden tanıtımı yapılıp satılan sanal ürünler var. Yabancı dil eğitim setleri, e-kitaplar, yazılımlar vs. İşte bu sanal ürünler sanal pazarlarda (affiliate networkler) satışa sunuluyor. Bu ürünlerin satıcıları ürünlerinin daha geniş kitlelerce satın alınabilmesi için satış ortaklarıyla (online affiliate marketers) çalışıyorlar.

Sanal ürünlerin internette satılmasına aracılık eden satış ortakları da satış başına komisyon alıyor. İnternetle evden para kazanmak bu şekilde olanaklı hale geliyor.

İnterneti kazanca çevirerek siz de evden para kazanmaya karar verdiyseniz size “Master Kazanç” ile ilgili yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Peki Ben de Evden para kazanmak istersem ne yapmalıyım?

Geçtiğimiz Nisan ayında “Master Kazanç” eğitim setini piyasaya çıkaran SEO uzmanı Serdar Yüksel 2012 yılında sadece XTicaret platformundan 44,939 TL kazandı. Yabancı bir satış ortaklığı sitesinden bir senede 44,030 $ kazandı.

Serdar Yüksel’in internette para kazandığını ispatlayan şu videoyu izleyin:

Yine Serdar Yüksel‘in ClickBank haftalık satış kazançlarını görüyoruz. Haftalık kazançları 1000 doların üzerinde.

Görüldüğü üzere internette ürün tanıtımları yaparak evden para kazanmak mümkün. Ancak tıpkı diğer işlerde olduğu gibi bu işin de bazı zorlukları var. İşte internetten para kazananlar bu zorluklar karşısında azim ve sebat edenler arasından çıkıyor. Günlük hayatta da böyle değil midir?

İnternetle evden para kazanmanın diğer işlerden en önemli farkı sistemi sağlam bir şekilde  kurduğumuzda biz uyurken bile satış yapabilmesi. Diğer işlerde bu mümkün değildir. Çünkü internet ve satış ortaklığı sistemleri gece de çalışıyor. Evden para kazanmanın rahatlığı da bize kalıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir