Bir Ay İçinde İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

By | 12 Aralık 2013

Bir Ay İçinde İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Siz de internetten nasıl para kazanılır diye düşünüyor musunuz? Gerçekten internetten nasıl para kazanılır sorusunun cevabını bilmek istiyor musunuz? Hem de bir ay içinde! Evet gerçekten oldu. Nasıl mı? Bilmek istiyorsanız hikayemi dikkatle okuyun..

İnternetten para kazanılacağını ilk defa kardeşimden 2009′un Aralık ayında duymuştum. Bana hayli ilginç gelmesine rağmen aslında pek de önemsedim açıkçası. Derken birkaç ay içinde kardeşim hatırı sayılır paralar kazanmaya başladı. Evde, ev rahatlığında, işe gitmeden ve bilgisayar başında. Bilgisayarı kullanarak internetten nasıl para kazanılırdı ki? Bilgisayar sadece internette sörf yapmak, oyun oynamak bilemedin hesap kitap yapma makinesiydi. Bilgisayarın para kazanma aracı olduğunu ben de görmüştüm. Hatta kardeşim benim hesabımla Google reklamı vererek, reklam parasının 3 katı kadar para kazanmıştı. ATM makinesinde yatan parayı görüp harcamıştım.

Ama yine de önemsemedim. Başkaları internetten para kazanıyor olabilirdi ama bu benim harcım değildi. Daha doğrusu internetten nasıl para kazanılır diye merak ediyordum da buna pek de inanmıyordum..

2010′un Aralık ayında ben de bu konuda fiilen çalışmaya başladım. Kardeşimden nasıl kazandığı hakkında tüyolar aldım. Defalarca blog açtım, yazılar yazılar yazdım, birçok eğitim seti, program vs satın aldım. Çok paralar emekler harcadım, internetten para kazanılır konusuna inancım da vardı, fakat bir türlü olmuyordu. Bir şeyleri eksik yapıyordum ama neydi?..

Aylar, yıllar bu şekilde geçiyordu. Olmayınca kazanamayınca çalışmalara ara veriyordum. Ta ki 2013 yılının Nisan ayında Master Kazanç eğitim setini duyana kadar.

Setin yazarı Serdar Yüksel tıpkı benim gibi bu işe yıllarını vermişti. Çok emek ve paralar harcamıştı fakat kazanamıyordu. Tüm umudunu kaybedeceği bir sırada internetten para kazanmaya başlamış. İlkin çok küçük bir meblağ tabi ve azimle çalışarak işi ilerletmiş ve yılların birikimini bir set haline getirmiş.

Master Kazanç tanıtımını okuduktan birkaç gün içinde satın aldım. Master Kazanç tekniklerini uygulamak için işyerimden özel olarak bir hafta izin aldım. Seti büyük bir titizlikte okudum, izledim ve uyguladım. Hatta kendimi o kadar bu işe verdim ki iznimin bitmesine iki gün kala cumartesi günü 12 saat kadar çalıştım. Bu set diğerlerinden bir hayli farklıydı. Tekniğin uygulamalarla paralel anlatılması sonucu yaklaşık 10 gün içinde blog-satış sitemi hazırlayıp internette yayınladım ve ilk satışım evet ilk satışım 14 Mayısta gerçekleşti. Bizzat kendim bilgisayar başında dersleri takip edip uygulayarak hayatımda ilk defa internetten para kazandım. Ve Master Kazanç eğitim setini satın alalı sadece 3 hafta olmuştu.

Bu tekniklerde hayat var arkadaşlar! Eğer internetten para kazanmaya gerçekten ihtiyacınız varsa, hali hazırda çalıştığınız işin size uygun olmadığını düşünüyorsanız, daha özgür bir şekilde evde veya dışarıda tabletten veya bilgisayardan çalışmak size de cazip geliyorsa Master Kazanç setini kesinlikle ve kesinlikle size tavsiye ediyorum. Devir internet devri. Devir çok çalışarak değil akıllıca çalışarak para kazanma devri. Devir internetten nasıl para kazanılır sorusunun o bulunan cevabının devri!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir